Strona główna
Dzisiaj jest: 15 czerwca 2021
Imieniny: Jolanty, Wita
Pliki do pobrania:
"Sztafeta Pamięci #1944 km" minęła półmetek (20 sierpnia 2020)


Ponad 1.300 km pokonali uczestnicy Sztafety Pamięci na Targówku. Sztafeta wystartowała 1 sierpnia 2020 r. w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego i zakończy się 10 września, w rocznicę niemieckiego nalotu dywanowego na Bródno. Uczestnicy akcji muszą do 10 września pokonać łączną odległość 1944 km. W wydarzeniu biorą udział wszyscy, którym bliska jest pamięć o Powstaniu Warszawskim.

Zbierać kilometry dla Powstańców może każdy. Liczą się odległości, które możemy przebiec lub przejść podczas codziennych spacerów. Potwierdzoną informację z liczbą przebytych kilometrów wystarczy przesłać e-mailem do Wydziału Sportu i Rekreacji w dzielnicy Targówek na adres:
Szczegółowe informacje w załączonym regulaminie.

Prześlij swoje kilometry, dołącz do Sztafety Pamięci na Targówku!

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: targowek.urzad@um.warszawa.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]