Strona główna
Dzisiaj jest: 4 czerwca 2020
Imieniny: Franciszka, Karola, Kwiryny
Porządek obrad wspólnego posiedzenia Komisji Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zwołanego na 10 marca 2020 r. (data zamieszczenia: 5 marzec 2020)
Porządek obrad wspólnego posiedzenia Komisji Budżetu i Planowania, Komisji Rozwoju, Komisji Gospodarki Komunalnej, Komisji Bezpieczeństwa, Zdrowia i Inicjatyw Lokalnych, Komisji Edukacji i Wychowania oraz Komisji Kultury i Promocji Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zwołanego na 10 marca 2020 r., które odbędzie się o godz. 17.00, w sali konferencyjnej (parter) Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, ul. Kondratowicza 20.

1. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w sprawie rozpatrzenia sprawozdania rocznego z wykonania załącznika Dzielnicy Targówek do budżetu m.st. Warszawy za rok 2019 (omawiają wszystkie komisje).
2. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w sprawie zmiany załącznika dzielnicowego do budżetu m.st. Warszawy na 2020 r. (omawiają Komisje: Rozwoju, Gospodarki Komunalnej, Edukacji i Wychowania, Kultury i Promocji oraz Budżetu i Planowania).
3. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w sprawie zaopiniowania rocznego sprawozdania z działalności Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy za 2019 r. (omawia Komisja Gospodarki Komunalnej)
4. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w sprawie zaopiniowania sprawozdania z działalności Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy za 2019 rok (omawia Komisja Bezpieczeństwa, Zdrowia i Inicjatyw Lokalnych).
5. Wolne wnioski.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]