Strona główna
Dzisiaj jest: 1 czerwca 2020
Imieniny: Anieli, Jakuba, Konrada
Informacja o XXV Sesji Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy (data zamieszczenia: 5 marzec 2020)
Informujemy, że XXV Sesja Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy odbędzie się w dniu 11 marca 2020 r. o godz. 15:00 w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy przy ul. L. Kondratowicza 20.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
2. Projekt uchwały w sprawie rozpatrzenia sprawozdania rocznego z wykonania załącznika Dzielnicy Targówek do budżetu m.st. Warszawy za rok 2019.
3. Projekt uchwały w sprawie zmiany załącznika dzielnicowego do budżetu m.st. Warszawy na 2020 rok.
4. Projekt uchwały w sprawie zaopiniowania sprawozdania z działalności Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy za 2019 rok.
5. Projekt uchwały w sprawie zaopiniowania rocznego sprawozdania z działalności Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy za 2019 r.
6. Projekt uchwały w sprawie przekazania wniosku mieszkanki Radzie m.st. Warszawy.
7. Projekt stanowiska w sprawie podwyżki opłat za wywóz śmieci.
8. Projekt stanowiska w sprawie rozpoczęcia budowy ulicy Nowo-Trockiej i wpisania inwestycji do Wieloletniej Prognozy Finansowej.
9. Projekt uchwały w sprawie zmian w składach osobowych stałych Komisji Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.
10. Projekt uchwały w sprawie zmian w składzie osobowym Komisji Rewizyjnej Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.
11. Informacje bieżące i wolne wnioski.
12. Zamknięcie obrad.


Transmisja on-line sesji Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy rozpocznie się w dniu sesji, 11 marca 2020 r. o godz. 15.00: http://kurierwarszawski.tv/TARGOWEK/indexTARG.html

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]