Strona główna
Dzisiaj jest: 1 sierpnia 2021
Imieniny: Zbigniewa, Grażyny
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Tłumacz języka migowego on - line w Urzędzie
Zgodnie z ustawą o języku migowym i innych środkach komunikowania się (Dz.U. z 2011 r. nr 209, poz. 1243) Urząd Dzielnicy Targówek udostępnił system komunikacji znoszący bariery i ograniczenia w komunikowaniu się osób z wadami słuchu.
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą załatwić sprawę w Urzędzie, a mają okresowe lub trwałe trudności w komunikowaniu się, do bezpłatnego skorzystania z usług certyfikowanego tłumacza języka migowego ((PJM/SJM).
W tym celu wystarczy zgłosić się do Punktu Informacji na parterze Urzędu Dzielnicy Targówek. Od tej chwili będziecie Państwo pod opieką urzędnika, który połączy się z certyfikowanym tłumaczem języka migowego. Podczas wideo-konferencji możliwa będzie komunikacja trzech osób: urzędnika, tłumacza języka migowego oraz osoby niesłyszącej. Urzędnik z tłumaczem porozumiewać się będą przez słuchawkę terminala wideo, co zapewni maksymalną intymność rozmowy.
Mamy nadzieję, że zaproponowana przez nas forma kontaktu z Urzędem przyczyni się do sprawnego finalizowania spraw, z którymi Państwo do nas przyjdziecie.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]