Strona główna
Centrum Kontaktu z Mieszkańcami: telefon 19115 (czynny 24 h przez 7 dni w tygodniu)
Dzisiaj jest: 20 maja 2018
Imieniny: Bazylego, Krystyny
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Tłumacz języka migowego on - line w Urzędzie
Zgodnie z ustawą o języku migowym i innych środkach komunikowania się (Dz.U. z 2011 r. nr 209, poz. 1243) Urząd Dzielnicy Targówek udostępnił system komunikacji znoszący bariery i ograniczenia w komunikowaniu się osób z wadami słuchu.
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą załatwić sprawę w Urzędzie, a mają okresowe lub trwałe trudności w komunikowaniu się, do bezpłatnego skorzystania z usług certyfikowanego tłumacza języka migowego ((PJM/SJM).
W tym celu wystarczy zgłosić się do Punktu Informacji na parterze Urzędu Dzielnicy Targówek. Od tej chwili będziecie Państwo pod opieką urzędnika, który połączy się z certyfikowanym tłumaczem języka migowego. Podczas wideo-konferencji możliwa będzie komunikacja trzech osób: urzędnika, tłumacza języka migowego oraz osoby niesłyszącej. Urzędnik z tłumaczem porozumiewać się będą przez słuchawkę terminala wideo, co zapewni maksymalną intymność rozmowy.
Mamy nadzieję, że zaproponowana przez nas forma kontaktu z Urzędem przyczyni się do sprawnego finalizowania spraw, z którymi Państwo do nas przyjdziecie.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.