Strona główna
Centrum Kontaktu z Mieszkańcami: telefon 19115 (czynny 24 h przez 7 dni w tygodniu)
Dzisiaj jest: 20 kwietnia 2018
Imieniny: Czesława, Agnieszki
Miłosz Stanisławski
e-mail:
kadencja: VII
dyżury: zobacz
Komisje:
Dr n. ekon. inż. Miłosz Stanisławski

Dr n. ekon. inż. Miłosz Stanisławski ma 33 lata, jest członkiem Kościoła Rzymskokatolickiego, osobą o poglądach konserwatywnych i prawicowych, która dwukrotnie pielgrzymowała do Ziemi Świętej. BÓG, HONOR, OJCZYZNA to ideały, a zarazem wartości, którymi stara się zawsze kierować w swoim życiu.
Jest absolwentem Wydziału Zarządzania (kierunek: zarządzanie w specjalności zarządzanie organizacjami) Społecznej Akademii Nauk w Łodzi (d. Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania) oraz Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej (kierunek: górnictwo i geologia, specjalność: eksploatacja podziemna złóż). Uczestnik międzynarodowego programu European Mining Course 2006/2007 (Helsinki University of Technology, RWTH Aachen University, University of Exeter, Delft University of Technology). Posiada dyplom Master of Public Administration (MPA), który zdobył w trakcie studiów w Clark University w Worcester, Massachusetts, USA (Branch Campus in Poland). Uzyskał stopień doktora nauk ekonomicznych w dyscyplinie naukowej ekonomia, w specjalności ekonomika przemysłu, ekonomika przedsiębiorstwa, nadany przez Radę Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Ukończył specjalistyczne kursy i szkolenia m.in. w Krajowej Szkole Administracji Publicznej oraz Banca d'Italia. Biegle posługuje się językiem angielskim.

W dotychczasowej karierze zawodowej dr n. ekon. inż. Miłosz Stanisławski był zatrudniony na stanowiskach średniego szczebla zarządzania, koordynujących, samodzielnych m.in. w Narodowym Banku Polskim oraz Polskim Radiu S.A. Ponadto kontynuował karierę akademicką będąc pracownikiem naukowo-dydaktycznym zatrudnionym na stanowiskach: asystenta, starszego wykładowcy oraz adiunkta m.in. w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, Wyższej Szkole Ekonomiczno-Informatycznej w Warszawie, Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie, Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Zajmował kierownicze stanowiska w organach uczelni akademickich m.in. jako pełnomocnik rektora oraz prodziekan wydziału.

Dr n. ekon. inż. Miłosz Stanisławski pełni funkcję Prezesa Zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Polskiego Górnictwa, prowadzi własną działalność doradczo-konsultingową oraz sprawuje mandat radnego Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, będąc Przewodniczącym Komisji Budżetu i Finansów. Dr n. ekon. inż. Miłosz Stanisławski zasiada w Radzie Nadzorczej KGHM Polska Miedź S.A. Pracownik naukowo-dydaktyczny zatrudniony na stanowisku adiunkta w Katedrze Prawa Finansowego i Ekonomii na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Udziela się również społecznie będąc doradcą w Archikonfraterni Literackiej Niepokalanego Poczęcia NMP w Warszawie. Zainteresowania naukowe dr n. ekon. inż. Miłosza Stanisławskiego koncentrują się wokół zagadnień związanych z restrukturyzacją przemysłu ciężkiego, w szczególności sektora wydobywczego, przekształceń własnościowych oraz zastosowania metod ekonometrycznych w analizie efektywności procesów dostosowawczych. Autor publikacji naukowych i wystąpień medialnych z tego zakresu.

Jako Radny Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy dr n. ekon. inż. Miłosz Stanisławski jest gwarantem przestrzegania najwyższych standardów, a przede wszystkim uczciwości, skutecznego działania oraz udzielania realnej pomocy w rozwiązywaniu problemów dnia codziennego Mieszkańców Bródna i Targówka Mieszkaniowego. Bezpośredni kontakt z Radnym dla Mieszkańców Targówka - e-mail:

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.