Strona główna
Dzisiaj jest: 1 sierpnia 2021
Imieniny: Zbigniewa, Grażyny
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Komunikaty i ogłoszenia - główny zbiór
Ogłoszenie o wywieszeniu wykazu nieruchomości, przeznaczonych do wydzierżawienia na okres 3 lat (Targówek, ul. św. Wincentego 90 A) (data zamieszczenia: 22 czerwiec 2021)

Informacja na podstawie załącznika do zarządzenia Nr 811/2017 Prezydenta m.st. Warszawy z dnia 05.05.2017 r.

NIERUCHOMOŚĆ  PRZEZNACZONA  DO  DZIERŻAWY  NA  OKRES  DO  3 LAT

  • Adres i oznaczenie nieruchomości: ul. św. Wincentego 90 A, dz. ew. nr  7 /1, obręb 4-09-31    
  • Powierzchnia nieruchomości: 13,00 m2
  • Opis nieruchomości: Grunt niezabudowany z przeznaczeniem dla podmiotów gospodarczych prowadzących handel przy ul. św. Wincentego. 
    Wysokość opłat z tytułu dzierżawy:Dotychczasowa stawka dzierżawy gruntu wynosi 15,00 zł. za m2+23%VAT- płatny w stosunku miesięcznym do 10-ego każdego miesiąca.
  • Przeznaczenie nieruchomości, sposób jej zagospodarowania: Na rzecz dotychczasowego dzierżawcy, na gruncie o pow. 13,00 m2 znajduje się magazyn blaszany do przechowywania wiązanek i kwiatów.
  • Zasady aktualizacji opłat: Aktualizacja  czynszu jeden raz w roku, w IV kwartale roku,    z mocą obowiązującą od 1 stycznia następnego roku - wg wskaźnika wzrostu cen towarów i usług konsumpcyjnych za trzy kwartały w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego, ogłoszonego przez Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego na dzień 30 września danego roku.    Grunt użytkowany przez obecnego użytkownika.

Wykaz wywiesza się na okres 21 dni od dnia 22 czerwca 2021 r. do dnia 13 lipca czerwca 2021 r.
Informacja telefoniczna: 22 594 07 06, 22 594 07 07

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]