Strona główna
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Komunikaty i ogłoszenia - główny zbiór
Obwieszczenie o terminie opisu i oszacowania nieruchomości zabudowanej w postaci lokalu mieszkalnego przy ul. Wysockiego 2/30 (data zamieszczenia: 8 kwiecień 2021)

Komornik Sądowy 
przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ 
Marek Bidziński 
Kancelaria Komornicza nr II w Warszawie 
03-721 Warszawa ul. Jagiellońska 2/U l O
dnia 12-03-2021 r. /RO/
Km 454/19

OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA NIERUCHOMOŚCI 
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ Marek Bidziński na podstawie przepisu art. 945 § 2 Kodeksu postępowania cywilnego podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 21-04-2021 r. o godz. 13:00 pod adresem: 
03-369 Warszawa, Wysockiego 2/30
zostanie dokonana czynność opisu i oszacowania nieruchomości zabudowanej w postaci lokalu mieszkalnego położonego pod adresem: 03-369 Warszawa, Wysockiego 2/30 , dla której Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa IX Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze WA3M/00277700/7. 

Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą 
sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa. 

Assesor Komorniczy
/-/
Rafał Ossowski

Komornik Sądowy
/-/
Marek Bidziński

Pliki do pobrania:

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa




Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]