Strona główna
Dzisiaj jest: 30 maja 2020
Imieniny: Feliksa, Ferdynanda
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Komunikaty i ogłoszenia - główny zbiór
Obwieszczenie dotyczące wszczęcia postępowania administracyjnego w sprawie wydania zezwolenia na realizację inwestycji drogowej polegającej na budowie ulicy Bez Nazwy na odcinku ul. Tarnogórska PKP Zacisze Wilno oraz ulicy Tarnogórskiej na odcinku Krzesiwa – budynek nr 45 w Warszawie. (data zamieszczenia: 26 lipiec 2019)

OBWIESZCZENIE

Na podstawie art. 61 § 4 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. - Kodeks postępowania administracyjnego (tj. Dz.U. z 2018 r. poz. 2096 ze zm.) oraz art. 11d ust. 5 ustawy z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (tj. Dz.U. z 2018 r. poz. 1474 ze zm.)

zawiadamiam,

że na wniosek Inwestora – Miasto Stołeczne Warszawa, reprezentowanego przez Burmistrza Dzielnicy Targówek, Pana Sławomira Antonika, złożony dnia 16 lipca 2019 r., w sprawie zmiany decyzji Prezydenta m. st. Warszawy Nr 52/T/19 z dnia 16 maja 2019 r. o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej polegającej na budowie ulicy Bez Nazwy na odcinku ul. Tarnogórska PKP Zacisze Wilno oraz ulicy Tarnogórskiej na odcinku Krzesiwa – budynek nr 45 w Warszawie wszczęto postępowanie administracyjne w zakresie:

- wykreślenia dz. ew. nr 126/5 w obrębie 4-09-17 oraz 1/2 w obrębie 4-09-25 z wykazu nieruchomości, które stają się własnością m. st. Warszawy zgodnie z art. 12. Ust. 4 ustawy o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych.

W związku z powyższym zawiadamiam, że zgodnie z treścią art. 10 § 1 ustawy Kodeks postępowania administracyjnego strony mogą zapoznać się z aktami w powyższej sprawie w Wydziale Architektury i Budownictwa, Urzędu Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy, przy ul. Kondratowicza 20 w Warszawie, pokój 324, w dniach i godzinach pracy Urzędu, tel. 22-44-386-76.

Pliki do pobrania:
Komórki ogłaszające komunikat:

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]