Strona główna
Dzisiaj jest: 19 lipca 2019
Imieniny: Marcina, Wincentego
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Komunikaty i ogłoszenia - główny zbiór
Porządek obrad wspólnego posiedzenia Komisji Rozwoju, Komisji Edukacji i Wychowania, Komisji Rewizyjnej oraz Komisji Budżetu i Planowania Rady Dzielnicy Targówek m st. Warszawy zwołanego na dzień 12 marca 2019 roku (data zamieszczenia: 4 marzec 2019)
Porządek obrad wspólnego posiedzenia Komisji Rozwoju, Komisji Edukacji i Wychowania, Komisji Rewizyjnej oraz Komisji Budżetu i Planowania Rady Dzielnicy Targówek m st. Warszawy zwołanego na dzień 12 marca 2019 roku, które odbędzie się o godzinie 17.00, w sali konferencyjnej (parter) Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, ul. Kondratowicza 20.

1. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w sprawie rozpatrzenia sprawozdania rocznego z wykonania załącznika Dzielnicy Targówek do budżetu m.st. Warszawy za rok 2018 (omawiają wszystkie komisje).
2. Zaopiniowanie projektu uchwały na temat zmiany załącznika dzielnicowego do budżetu m.st. Warszawy na rok 2019 r. (omawiają Komisje: Rozwoju, Edukacji i Wychowania oraz Budżetu i Planowania).
3. Wolne wnioski.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]