Strona główna
Dzisiaj jest: 21 maja 2019
Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Komunikaty i ogłoszenia - główny zbiór
Zarząd Transportu Miejskiego informuje o otwartym posiedzeniu Rady Warszawskiego Transportu Publicznego (data zamieszczenia: 7 czerwiec 2018)
Zarząd Transportu Miejskiego informuje o otwartym posiedzeniu Rady Warszawskiego Transportu Publicznego, na które są zaproszeni wszyscy zainteresowani mieszkańcy Warszawy i gmin, w których funkcjonuje Warszawski Transport Publiczny. Spotkanie to będzie okazją do szerszego przybliżenia szczegółów przedsięwzięcia, wszystkich pracujących w Radzie WTP członków oraz przedstawienia efektów dotychczasowych prac.
W szczególności zostaną zaprezentowane opracowane przez Radę WTP Rekomendacje, dotyczące dostępności przystanków oraz pojazdów komunikacji miejskiej dla osób o ograniczonej mobilności i percepcji. Dyrektor ZTM przekaże uczestnikom spotkania informację na temat możliwości i zakładanego harmonogramu realizacji opracowanych Rekomendacji.
Mieszkańcy będą mogli zadać dodatkowe pytania przedstawicielom Rady WTP oraz ZTM w zakresie przedstawionych Rekomendacji i planów ich realizacji. Uczestnicy spotkania będą mogli przedstawić problemy, które zauważają w funkcjonowaniu transportu publicznego, a w ich opinii powinny stać się kolejnymi tematami dyskutowanymi przez Radę WTP.
Spotkanie odbędzie się w dniu 18 czerwca 2018 r. o godz. 17.00 w Pałacu Kultury i Nauki, pl. Defilad 1 w Warszawie, w Sali im. Rudniewa mieszczącej się na 4 piętrze.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie bazując na dobrych doświadczeniach inicjatywy Warszawskiego Okrągłego Stołu Transportowego (WOST), powołał w kwietniu bieżącego roku stały organ opiniotwórczo-doradczy Radę Warszawskiego Transportu Publicznego. Zadaniem Rady jest uzyskiwanie opinii reprezentantów różnych środowisk na temat rozwiązań organizacyjnych, przewozowych, handlowych, taryfowych, infrastrukturalnych obowiązujących lub możliwych do zastosowania w warszawskim transporcie publicznym oraz umożliwienie swobodnej wymiany pomysłów, poglądów i uwag na temat różnych obszarów funkcjonowania komunikacji miejskiej.

Linki:

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]