Strona główna
Dzisiaj jest: 22 sierpnia 2018
Imieniny: Marii, Cezarego
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Komunikaty i ogłoszenia - główny zbiór
Porządek obrad wspólnego posiedzenia Komisji Infrastruktury, Inwestycji i Ochrony Środowiska z Komisją Edukacji, Komisją Kultury i Promocji oraz Komisją Budżetu i Finansów Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, zwołanego na dzień 14 maja 2018 r. (data zamieszczenia: 10 maj 2018)
Porządek obrad wspólnego posiedzenia Komisji Infrastruktury, Inwestycji i Ochrony Środowiska z Komisją Edukacji, Komisją Kultury i Promocji oraz Komisją Budżetu i Finansów Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, zwołanego na dzień 14 maja 2018 r. o godz. 17.00 w sali 127 Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy przy ul. Kondratowicza 20.

1. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w sprawie zmiany załącznika dzielnicowego do budżetu m.st. Warszawy na 2018 rok.
2. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w sprawie zaopiniowania projektu uchwały Rady m.st. Warszawy w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego rejonu ul. Władysława Łokietka (opiniuje Komisja Infrastruktury, Inwestycji i Ochrony Środowiska).
3. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w sprawie zaopiniowania projektu uchwały Rady m.st. Warszawy w sprawie nadania nazwy ulicy w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy (opiniuje Komisja Infrastruktury, Inwestycji i Ochrony Środowiska).
4. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w sprawie pilnego przystąpienia do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego osiedla Zacisze – Elsnerów (opiniuje Komisja infrastruktury, Inwestycji i Ochrony Środowiska).
5. Wolne wnioski.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]