Strona główna
Dzisiaj jest: 22 sierpnia 2018
Imieniny: Marii, Cezarego
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Komunikaty i ogłoszenia - główny zbiór
Obwieszczenie dot. wszczęcia postępowania administracyjnego w sprawie wydania zezwolenia na usunięcie 1 szt. drzewa z gatunku z gatunku klon jawor rosnącego na terenie nieruchomości położonej przy ul. Krasnobrodzkiej 17 (data zamieszczenia: 12 wrzesień 2017)
Na podstawie art. 61 § 4 oraz art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeksu postępowania administracyjnego (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1257), w związku z art. 83a ust.7 ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 2134 ze zm.), podaje się do publicznej wiadomości, że na wniosek Spółdzielni Mieszkaniowej „Bródno” z siedzibą w Warszawie przy ul. Krasnobrodzkiej 11, w dniu 30.08.2017 r. zostało wszczęte postępowanie administracyjne w sprawie wydania zezwolenia na usunięcie 1 szt. drzewa z gatunku z gatunku klon jawor rosnącego na terenie nieruchomości położonej przy ul. Krasnobrodzkiej 17 (działka ew. nr 41/5 z obrębu 4-08-03) w m. st. Warszawie Dzielnicy Targówek.

Jednocześnie zgodnie z art. 79 § 1 k.p.a. zawiadamiamy, że w dniu 3.10.2017 r. o godz. 11.00 odbędą się oględziny drzewa wnioskowanego do usunięcia na terenie ww. nieruchomości.
Jednocześnie informuję na podstawie art. 35 § 3 cytowanej wyżej ustawy, że z uwagi na konieczność przeprowadzenia oględzin drzewa w terenie, wskazuję termin załatwienia sprawy do 30.11.2017 r.
Zgodnie z art. 28 k.p.a. „stroną postępowania jest każdy, czyjego interesu prawnego lub obowiązku dotyczy postępowanie albo kto żąda czynności organu ze względu na swój interes prawny lub obowiązek.”
Zgodnie z art. 49 k.p.a. „strony mogą być zawiadamiane o decyzjach i innych czynnościach organów administracji publicznej przez obwieszczenie, lub w inny zwyczajowo przyjęty w danej miejscowości sposób publicznego ogłaszania, jeżeli przepis szczególny tak stanowi; w tych przypadkach zawiadomienie bądź doręczenie uważa się za dokonane po upływie 14 dni od dnia publicznego ogłoszenia”.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]