Strona główna
Centrum Kontaktu z Mieszkańcami: telefon 19115 (czynny 24 h przez 7 dni w tygodniu)
Dzisiaj jest: 20 kwietnia 2018
Imieniny: Czesława, Agnieszki
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Komunikaty i ogłoszenia - główny zbiór
"#Warszawa 2030" - spotkanie podsumowujące warsztaty diagnostyczno-kreatywne (data zamieszczenia: 18 maj 2017)
8 lutego (środa) o godz. 17.30 w Pałacu ślubów, pl. Zamkowy 6 odbędzie się spotkanie podsumowujące warsztaty diagnostyczno-kreatywne w ramach prac nad opracowaniem programu Rozwój dialogu i komunikacji społecznej. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną wnioski z warsztatów oraz zaproponowany schemat prac zespołów, które zajmą się opracowaniem poszczególnych zagadnień do Programu http://2030.um.warszawa.pl/?event=spotkanie-podsumowujace-warsztaty-w-ramach-programu-dialog#038;event_date=2017-02-08 http://2030.um.warszawa.pl/aktualnosci/spotkanie-podsumowujace-warsztaty-w-ramach-prac-nad-programem-dialog/ Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu.
Pliki do pobrania:

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.