Strona główna
Dzisiaj jest: 21 lipca 2019
Imieniny: Daniela, Wawrzyńca
miesiąc:

Informacja o XIII Sesji Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

Informujemy, że XIII Sesja Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy (zwołana na wniosek Zarządu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy), odbędzie się w dniu 10 lipca 2019 r. o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy przy ul. Kondratowicza 20.
data zamieszczenia: (4 lipca 2019 r. )

"Co wskaźniki finansowe mówią o Twojej firmie?"- zapraszamy na warsztat biznesowo-networkingowy

Forum Przedsiębiorców na Targówku zaprasza przedsiębiorców, menedżerów firm oraz osoby planujące założyć własny biznes na warsztat biznesowo-networkingowy pn. "Co wskaźniki finansowe mówią o Twojej firmie?"
data zamieszczenia: (3 lipca 2019 r. )

Pracownicze Plany Kapitałowe

25 czerwca 2019 r. w Urzędzie Dzielnicy Targówek odbyło się szkolenie dot. Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK). Szkolenie poprowadzili eksperci z Polskiego Funduszu Rozwoju, którzy wyjaśnili, jakie obowiązki nakłada na pracodawców USTAWA z dnia 4 października 2018 r. o pracowniczych planach kapitałowych. Szkolenie było organizowane w ramach Forum Przedsiębiorców na Targówku.
data zamieszczenia: (2 lipca 2019 r. )

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]