Strona główna
Dzisiaj jest: 21 maja 2019
Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza
miesiąc:
Szkolenie w zakresie odpowiedzialnej sprzedaży napojów alkoholowych w Urzędzie Dzielnicy Targówek (20 maja 2019)
W dniu 17 maja 2019 r. w Urzędzie Dzielnicy Targówek odbyło się szkolenie, dotyczące odpowiedzialnej sprzedaży napojów alkoholowych, przeznaczone dla sprzedawców napojów alkoholowych placówek z terenu naszej dzielnicy.
Dyżur ekspercki pracowników ZUS w zakresie doradztwa dla przedsiębiorców (20 maja 2019)
Dyżur ekspercki pracowników ZUS w zakresie doradztwa dla przedsiębiorców odbędzie się w Urzędzie Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy przy ul. Kondratowicza 20 (stanowisko nr 22,23 w Wydziale Obsługi Mieszkańców) w dniu 24 maja 2019 r. (w godz. 10.00-15.00).
Informacja o XI Sesji Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy (16 maja 2019)
Informujemy, że XI Sesja Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy odbędzie się w dniu 20 maja 2019 r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy przy ul. Kondratowicza 20.
Przedsiębiorcy dyskutowali o komunikacji marketingowej (15 maja 2019)
13 maja 2019 roku w Urzędzie Dzielnicy Targówek odbył się warsztat biznesowo-networkingowy, zorganizowany w ramach inicjatywy Forum Przedsiębiorców na Targówku. W spotkaniu wzięło udział 20 przedsiębiorców z Targówka i okolic, prezentujących różne branże
Informacja o X Sesji Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy (15 maja 2019)
Informujemy, że X Sesja Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy odbędzie się w dniu 15 maja 2019 r. o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy przy ul. Kondratowicza 20.
"Zintegrowany System Kwalifikacji – szanse i korzyści dla biznesu" - zaproszenie na seminarium (9 maja 2019)
Urząd Dzielnicy Targówek wraz z Instytutem Badań Edukacyjnych zapraszają na bezpłatne seminarium informacyjne pt. "Zintegrowany System Kwalifikacji – szanse i korzyści dla biznesu"
Zaproszenie na warsztat biznesowo-networkingowy (8 maja 2019)
Forum Przedsiębiorców na Targówku zaprasza przedsiębiorców i menedżerów firm na warsztat biznesowo-networkingowy pt. "Jak zwiększyć sprzedaż przez skuteczną komunikację marketingową".

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]