Strona główna
Dzisiaj jest: 1 czerwca 2020
Imieniny: Anieli, Jakuba, Konrada
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
miesiąc:

II zbiórka krwi w czasie epidemii w ramach akcji "Motoserce-krew darem życia"

Szanowni Państwo. Dzielnica Targówek m.st. Warszawy wraz z klubami motocyklowymi oraz Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie w dniu 9 maja organizuje II zbiórkę krwi w ramach akcji "Motoserce – krew darem życia".
data zamieszczenia: (6 maja 2020 r. )

Komunikat o planowym wyłączeniu zasilania w wodę

W okresie od godziny 23:00 w dniu 11 maja 2020 roku do godziny 5:00 w dniu 12 maja 2020 roku wyłączona zostanie dostawa wody w celu wykonania wcinki nowego wodociągu do sieci
data zamieszczenia: (6 maja 2020 r. )

Warszawska Nagroda Edukacji Kulturalnej

Warszawska Nagroda Edukacji Kulturalnej to konkurs na najlepsze projekty i programy edukacji kulturalnej. Jego organizatorem i fundatorem jest m.st. Warszawa
data zamieszczenia: (6 maja 2020 r. )

Podatek od nieruchomości dla firm – do zapłaty później

Warszawscy radni podjęli decyzję o przedłużeniu o 90 dni terminów płatności rat podatku od nieruchomości, które przypadają na kwiecień, maj i czerwiec 2020 r.
data zamieszczenia: (6 maja 2020 r. )

ZUS: Dodatkowy zasiłek opiekuńczy do 24 maja

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy został po raz kolejny przedłużony i będzie obowiązywał do 24 maja. Z tego świadczenia mogą skorzystać również rodzice, którzy pomimo otwarcia placówek opiekuńczych, nie wyślą do nich dzieci.
data zamieszczenia: (5 maja 2020 r. )

Rowery Veturilo znów dostępne

Od środy, 6 maja, znów będzie można korzystać z miejskich rowerów Veturilo. Warszawa uruchamia wypożyczalnie publicznych jednośladów od razu po zdjęciu rządowych ograniczeń. Wcześniej apelował o to Rafał Trzaskowski, prezydent m.st. Warszawy.
data zamieszczenia: (5 maja 2020 r. )

Metro na Bródnie – tarcza TBM Maria rozpoczęła pracę

W poniedziałek, 4 maja, od wczesnych godzin porannych trwały prace, związane z rozruchem wielotonowej maszyny TBM Maria. Tym samym rozpoczął się proces drążenia tunelu, łączącego powstającą stację Bródno z przystankiem Trocka. Postęp pracy tarcz będzie można śledzić w Internecie.
data zamieszczenia: (5 maja 2020 r. )

Spotkanie Klubu Przedsiębiorców Dzielnicy Targówek

We wtorek, 5 maja 2020 r. Urząd Dzielnicy Targówek zaprasza na spotkanie on-line Klubu Przedsiębiorców Dzielnicy Targówek. Celem Klubu jest integracja i wsparcie merytoryczne środowiska lokalnych przedsiębiorców, a także stworzenie platformy do wymiany doświadczeń biznesowych.
data zamieszczenia: (4 maja 2020 r. )

Zamknięte żłobki, przedszkola, ośrodki kultury i sportu

Ze względu na brak szczegółowych wytycznych, stosownych rozporządzeń wykonawczych ze strony rządowej oraz czasu na przygotowanie, stolica podjęła decyzję o powstrzymaniu się z otwarciem placówek kulturalnych, sportowych, żłobków i przedszkoli.
data zamieszczenia: (4 maja 2020 r. )

Konsultacje społeczne dotyczące planu budowy ogólnodostępnych stacji ładowania pojazdów elektrycznych

Rozpoczęły się konsultacje społeczne dot. projektu "Planu budowy ogólnodostępnych stacji ładowania pojazdów elektrycznych na obszarze m.st Warszawy"
data zamieszczenia: (4 maja 2020 r. )
| 1 | 2 | 3 | 4 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]