Strona główna
Dzisiaj jest: 1 sierpnia 2021
Imieniny: Zbigniewa, Grażyny
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
Targówek lubię ekologię (30 czerwca 2021)
Akcja „Sadzonki za elektroodpady na Targówku” zorganizowana przez Urząd Dzielnicy Targówek cieszyła się ogromnym powodzeniem. Podczas wydarzenia można było przynieść zalegające w domach zużyte baterie, urządzenia elektryczne oraz elektroniczne i w zamian otrzymać sadzonki kwiatów lub ziół.
Pomimo upalnej pogody inicjatywa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy. W czasie akcji wydano prawie 2000 szt. sadzonek. Do punktu zbiórki trafiło blisko 6000 kg elektroodpadów, z czego 5250 kg stanowił zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, 630 kg baterie oraz 110 kg świetlówek i lamp kompaktowych. W akcji Sadzonki za elektroodpady wziął udział Jędrzej Kunowski zastępca burmistrza Targówka oraz radne Jolanta Miśkiewicz i Justyna Rucyk.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: targowek.urzad@um.warszawa.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]