Strona główna
Dzisiaj jest: 1 sierpnia 2021
Imieniny: Zbigniewa, Grażyny
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
Ostatni dzień głosowania w budżecie obywatelskim! (30 czerwca 2021)
Jeszcze tylko dziś (30.06.) można zagłosować na projekty w budżecie obywatelskim. Głosowanie internetowe za pośrednictwem portalu bo.um.warszawa.pl trwa do końca dnia, tj. do godziny 23:59!

Każdy mieszkaniec Warszawy, bez względu na wiek, może zagłosować na wybrane przez siebie projekty w jednej dzielnicy oraz na projekty ogólnomiejskie. Nie trzeba głosować w dzielnicy zamieszkania. Można zagłosować na projekty z dzielnicy, z którą czujemy się związani, np. tej, w której pracujemy, czy spędzamy czas wolny.

Głosować można tylko raz wybierając maksymalnie 15 pomysłów dzielnicowych oraz 10 ogólnomiejskich, niezależnie od ich wartości. Głosować można na dwa sposoby – elektronicznie bądź papierowo. Elektroniczne głosowanie odbywa się za pośrednictwem portalu bo.um.warszawa.pl, na którym - krok po kroku - opisana jest procedura głosowania. Alternatywną formą jest głosowanie papierowe, w którym niezbędna jest osobista wizyta w urzędzie dzielnicy. Wypełnioną kartę do głosowania przekazuje się pracownikowi Wydziału Obsługi Mieszkańców, który na podstawie okazanego do wglądu dokumentu tożsamości potwierdza dane osobowe głosującego.

W 8. edycji budżetu obywatelskiego mieszkańcy będą decydować o wydatkowaniu ponad 93 mln złotych , w tym 4,5 mln złotych na projekty dzielnicowe na Targówku. Które projekty zwyciężą w głosowaniu - zadecydują mieszkańcy.

Zachęcamy do udziału w głosowaniu i współdecydowaniu o przeznaczeniu części budżetu naszej dzielnicy/miasta. Wyniki głosowania, wraz z listą zwycięskich projektów - zostaną ogłoszone 15 lipca. Projekty wybrane w głosowaniu będą zrealizowane w 2022 roku.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: targowek.urzad@um.warszawa.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]