Strona główna
Dzisiaj jest: 19 stycznia 2021
Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
| 1 | 2 |
Zmodernizowane boiska przy szkole 114 (12 stycznia 2021)

W grudniu 2020 roku zakończyły się prace modernizacyjne boiska do koszykówki i siatkówki na terenie Szkoły Podstawowej nr 114 przy ul. Remiszewskiej 40.
Inwestycja została zrealizowana dzięki środkom finansowym pozyskanym z dotacji budżetowych Województwa Mazowieckiego w ramach "Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2020" oraz ze środków własnych Dzielnicy Targówek.
Całkowity koszt zadania wyniósł 154 826,25 zł. Zakres prac obejmował m.in.: wyrównanie istniejącej podbudowy betonowej boiska, a także wykonanie nowej nawierzchni na dwóch boiskach.
Powierzchnia zmodernizowanej infrastruktury sportowej to blisko 700 m2.

Boiska będą wykorzystane do prowadzenia lekcji wychowania fizycznego oraz do prowadzenia pozalekcyjnych zajęć sportowych. Nowa infrastruktura umożliwi rozwój aktywizację lokalnego środowiska na terenie Targówka Mieszkaniowego, który został objęty Zintegrowanym Programem Rewitalizacji m. st. Warszawy do 2022 r.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: targowek.urzad@um.warszawa.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]