Strona główna
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
Pliki do pobrania:
Poznaj Sąsiada! Warsztaty sąsiedzkie na Bródnie! (6 sierpnia 2019)
Chcesz poznać swoich sąsiadów, ale nie wiesz od czego zacząć? Masz pomysł na wydarzenie integrujące Twoje sąsiedztwo? Warsztaty Sąsiedzkie na Bródnie to okazja, żeby dowiedzieć się jak to zrobić!
Warsztaty sąsiedzkie to zwycięski projekt z budżetu obywatelskiego Urzędu Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy organizowany przez Fundację Pole Dialogu, którego celem jest integracja mieszkańców Bródna oraz poruszenie tematu sąsiedztwa. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość dowiedzieć się w jaki sposób wywierać pozytywny wpływ na swój blok czy podwórko oraz jak organizować i zyskać fundusze na wydarzenia integrujące sąsiadów. Rezultatem warsztatów będzie wymiana konkretnych dobrych przykładów działań sąsiedzkich oraz ich opracowanie w Kodeks Sąsiada, który opublikowany zostanie w formie plakatów dostępnych do samodzielnego powieszenia w sąsiedztwie uczestników.

Zapraszamy mieszkańców do rejestracji na jeden z warsztatów:
17 sierpnia 11.00-14.00 VIII Ogródek Jordanowski, Suwalska 13.
17 sierpnia 16.00-19.00 Dom Kultury Świt, Wysockiego 11.
24 sierpnia 11.00-14.00 Biblioteka Publiczna dzielnicy Targówek, św. Wincentego 85.
24 sierpnia 16.00-19.00 Folwark Bródno, św. Wincentego 92.

Ostatnie warsztaty finałowe podsumowujące projekt odbędą się 7 września 15.00-19.00 w Urzędzie Dzielnicy Targówek, Kondratowicza 20.

Zapraszamy do zapisów na warsztaty poprzez wysłanie krótkiego maila z imieniem, nazwiskiem i telefonem na adres lub telefoniczną informację pod numerem 737 464 853. Możesz również skorzystać z prostego formularza elektronicznego: https://poledialogu.typeform.com/to/GJT3cT.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: urzad@targowek.waw.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]