Strona główna
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
| 1 | 2 | 3 |
UKS PLAS Warszawa w finale Mistrzostw Polski Juniorów w siatkówce plażowej!!! (12 lipca 2019)
Para Jakub Wujkowski / Jakub Wąsik w fantastycznym stylu zajęła 2 miejsce w turnieju 1/2 MP Juniorów w Ostródzie i uzyskała awans do Finału Mistrzostw Polski Juniorów w siatkówce plażowej!
"Jestem niesamowicie dumny z chłopaków, cieszę się, że ciężka praca, którą wkładają w każdy trening przynosi efekty. Większość ich kolegów od paru tygodni odpoczywa na wakacjach, tymczasem Kuba i Kuba dużo poświęcili, żeby osiągnąć ten sukces. Cieszę się bardzo, że chłopaki mi zaufali i dawali z siebie wszystko na treningach. Chłopaki, jestem z Was wszystkich bardzo dumny i cieszę się, że jestem Waszym trenerem” - mówi trener Maciej Ignatowski.
Olbrzymie podziękowania należą się także innym zawodnikom drużyny UKS Plas: Grześkowi Drewniakowi, Bartoszowi Fronczakowi, Tomkowi Menteckiemu i Hubertowi Gołębiewskiemu - z własnej inicjatywy przyjechali do Ostródy i głośnym dopingiem wspierali parę od pierwszego do ostatniego meczu.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: urzad@targowek.waw.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]