Strona główna
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
Spotkanie dotyczące odbioru odpadów komunalnych (5 lipca 2019)

W dniu wczorajszym odbyło się spotkanie zastępcy Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy - Jędrzeja Kunowskiego z właścicielami firmy Partner - konsorcjum Partner sp. z o.o., PARTNER Dariusz Apelski i JARPER sp. z o.o., która od 1 lipca br. odpowiedzialna jest za odbiór odpadów w naszej dzielnicy.
Głównym tematem rozmów były uwagi zgłaszane przez mieszkańców, dotyczące problemów z odbiorem śmieci. Ustalono, że w newralgiczne miejsca będą wysyłane dodatkowe wozy i w ciągu tygodnia większość zgłaszanych problemów zostanie rozwiązana. Dzielnica Targówek wesprze firmę w kontaktach ze spółdzielniami i wspólnotami mieszkaniowymi, w celu usprawnienia współpracy przy odbiorze odpadów. Firma Partner zadeklarowała, że dołoży wszelkich starań, aby jak najszybciej rozwiązać problem zaległości i przywrócić właściwą obsługę.

Harmonogram odbioru odpadów jest dostępny na stronie internetowej:
https://warszawa19115.pl/harmonogramy-wywozu-odpadow wszystkie zastrzeżenia można przekazywać, korzystając ze strony internetowej: https://warszawa19115.pl/incydenty lub dzwoniąc pod numer 19115.

Komunikat firmy Partner:

Szanowni Państwo!
Informujemy, iż z dniem 1 lipca 2019 r. Firma PARTNER, w ramach realizacji umowy z Miastem Stołecznym Warszawa przystąpiła do realizacji umowy na odbiór odpadów komunalnych od mieszkańców dla zadania 2 z dwóch dzielnic Targówek i Białołęka. W trosce o należytą realizację naszych usług oraz Państwa komfort deklarujemy dbałość i rzetelność w zakresie powierzonych nam prac.
Jednocześnie pozostajemy świadomi problemu zaległości odpadowych, będących wynikiem nienależytego wykonania umowy przez poprzedniego Operatora, w wyniku zaniechań którego, borykają się Państwo z nagromadzeniem odpadów, jakie powinny zostać odebrane jeszcze przed dniem 1 lipca 2019 r.
Mając na względzie zaistniałe niedogodności wobec opisanego stanu, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wyrozumiałość, jednocześnie zobowiązujemy się do sukcesywnego odbioru zalegających odpadów w możliwie jak najkrótszym terminie.
Niestety, skala i ilość pozostawionych odpadów powoduje, iż uporządkowanie zastanego stanu nie jest możliwe na przestrzeni jednego lub nawet kilku dni roboczych. Dołożymy wszelkich starań celem przywrócenia ładu i uporządkowania miejsc gromadzenia przez Państwa odpadów bez zbędnej zwłoki.

Zarząd PARTNER

 

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: urzad@targowek.waw.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]