Strona główna
Dzisiaj jest: 21 lipca 2019
Imieniny: Daniela, Wawrzyńca
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
Pliki do pobrania:
Zazieleńmy ulicę Radzymińską (4 grudnia 2018)
W czerwcu Zarząd Zieleni m.st. Warszawy przystąpił do opracowania koncepcji aranżacji zieleni wzdłuż ulicy Radzymińskiej. W ramach pierwszego etapu konsultacji społecznych Zarząd Zieleni przeprowadził serię spotkań z mieszkańcami, podczas których zbierano opinie o nowej zieleni, ławkach i koszach na śmieci oraz o tym, które chodniki i ścieżki wymagają zmian i remontu.

Obecnie Zarząd Zieleni przystępuje do drugiego etapu konsultacji społecznych podczas których poddana zostanie pod dyskusję koncepcja zmian opracowana przez zespół projektowy.

Zapraszamy mieszkańców dzielnicy na spotkanie, które odbędzie się 5 grudnia 2018 r. (środa) w godzinach 17:00 – 19:30 w Urzędzie Dzielnicy Targówek, ul. Kondratowicza 20 (sala321, III piętro).

Koncepcja będzie również dostępna na stronach: http://konsultacje.um.warszawa.pl/ oraz http://zzw.waw.pl/
Uwagi do koncepcji będzie można zgłaszać e-mailem na adres: oraz pocztą na adres: Zarząd Zieleni m.st. Warszawy, ul. Hoża 13 a, 00-528 Warszawa.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: urzad@targowek.waw.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]