Strona główna
Dzisiaj jest: 6 lipca 2020
Imieniny: Dominiki, Łucji, Teresy
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
Zakończenie etapu weryfikacji projektów do budżetu partycypacyjnego 2019 (10 maja 2018)
Urząd Dzielnicy Targówek informuje, że zakończył się proces weryfikacji projektów, złożonych do budżetu partycypacyjnego na rok 2019. 118 projektów zostało dopuszczonych do głosowania, natomiast 49 zostało zweryfikowanych negatywnie. W załączeniu prezentujemy listy projektów.
Zgodnie z § 25 „Regulaminu przeprowadzania budżetu partycypacyjnego w m.st. Warszawie na rok 2019" w przypadku negatywnego wyniku weryfikacji szczegółowej, projektodawca ma prawo do złożenia wniosku o ponowną weryfikację. Wniosek wraz z uzasadnieniem, należy złożyć, za pośrednictwem koordynatora budżetu partycypacyjnego w Dzielnicy Targówek (Sylwia Weilandt, lub Monika Gołębiowska, ), do Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w terminie do dnia 12 maja 2018 r.
Wniosek o ponowną weryfikację będzie następnie prezentowany przez projektodawcę lub jego przedstawiciela i omawiany na posiedzeniu Zespołu ds. budżetu partycypacyjnego. W przypadku nieobecności na spotkaniu projektodawcy bądź jego przedstawiciela, wniosek odczytany będzie przez koordynatora.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: targowek.urzad@um.warszawa.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]