Strona główna
Dzisiaj jest: 17 stycznia 2019
Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
| 1 | 2 | 3 |
Srebrny medal dla drużyny z Targówka! (13 marca 2018)
Z dużą radością i satysfakcją informujemy, że reprezentacja chłopców w piłce siatkowej ze Szkoły Podstawowej Nr 42 (rocznik 2005) w składzie: Gołda Antoni, Niżnik Mateusz, Grzymkowski Kacper Bosiński Kacper, Janicki Jan, Rajczak Oskar, Rajczak Patryk, Podbielski Igor, Zimiński Piotr, Czyżewski Franek wywalczyła srebrny medal podczas zmagań na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w mini piłce siatkowej chłopców.
W rywalizacji szkół podstawowych brało udział ponad 150 zespołów z całej Warszawy.
Nasza reprezentacja wygrała wszystkie pojedynki, między innymi z mistrzami Wawra, Śródmieścia, Woli, Białołęki, Ursusa, Mokotowa, Włoch. W finale tylko drużyna z Ursynowa okazała się lepsza od naszej reprezentacji. Młodym zawodnikom i trenerowi gratulujemy fantastycznego wyniku.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: urzad@targowek.waw.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]