Strona główna
Dzisiaj jest: 6 lipca 2020
Imieniny: Dominiki, Łucji, Teresy
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
| 1 | 2 | 3 |
Pliki do pobrania:
Budżet partycypacyjny w Dzielnicy Targówek wystartował! (29 listopada 2017)
Budżet partycypacyjny w Dzielnicy Targówek wystartował! Mieszkańcy będą współdecydować o wydatkowaniu 3 130 000 z budżetu dzielnicy.

Zespól ds. BP w Dzielnicy Targówek wypracował rekomendacje dotyczące zasad funkcjonowania Zespołu ds. budżetu partycypacyjnego oraz przeprowadzania budżetu partycypacyjnego w Dzielnicy Targówek dotyczące:

• możliwości składania projektów o charakterze ogólnodzielnicowym lub lokalnym w dzielnicy,
• podziału dzielnicy na obszary terytorialne,
• podziału kwoty na realizację projektów,
• ustalenia górnego limitu wartości projektu,
• definicji ogólnodostępności,
• Regulaminu pracy Zespołu

Rekomendacje zostały przyjęte przez Zarząd Dzielnicy Targówek na posiedzeniu w dniu 22.11. br. Przyjęte zasady i kryteria będą obowiązywały przez cały okres trwania V edycji budżetu partycypacyjnego w Dzielnicy Targówek. Szczegółowe zasady znajdziecie państwo tutaj
Przed nami uroczyste otwarcie V edycji Budżetu Partycypacyjnego na rok 2019. Serdecznie zapraszamy mieszkańców na spotkanie w dniu 30. listopada br. godz. 18:00 do sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek, ul. L. Kondratowicza 20.
Na spotkaniu przedstawimy zasady funkcjonowania dzielnic, plany inwestycyjne na najbliższe lata oraz zasady przeprowadzania budżetu partycypacyjnego w Dzielnicy Targówek.
Chcemy zachęcić mieszkańców Targówka do zgłaszania projektów uwzględniających potrzeby rozwojowe Dzielnicy Targówek, a także poinformujemy o innych instrumentach finansowania pomysłów mieszkańców.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: targowek.urzad@um.warszawa.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]