Strona główna
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
Komunikat Zarządu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy (9 września 2017)
Szanowni Państwo, Mieszkańcy dzielnicy.
W związku z niekonsultowaną inicjatywą Muzeum Sztuki Nowoczesnej (MSN), dotyczącą ustawienia w Parku Bródnowskim w dniu 9 września 2017 roku konstrukcji ze szklanych butelek informujemy: - w dniu wczorajszym tj. piątek 8 września 2017 r., Zarząd Dzielnicy Targówek skontaktował się z zastępcą dyrektora MSN z prośbą o wyjaśnienie idei powyższej nieplanowanej akcji.

- w związku z brakiem jakichkolwiek uzgodnień i pozwoleń ze strony Urzędu Dzielnicy Targówek, MSN zostało zobowiązane do odwołania powyższych nieuzgodnionych działań.

- informacja dot. tworzenia przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej „konstrukcji z pustych butelek” została przekazana przez Zarząd Dzielnicy Targówek władzom m.st. Warszawy, nadzorującym działalność MSN.

- Zarząd Dzielnicy Targówek stoi na stanowisku, że wszystkie działania MSN prowadzone na ternie Parku Bródnowskiego bez jakiegokolwiek powiadomienia władz dzielnicy Targówek, zarządzających Parkiem oraz bez powiadomienia Rady Programowej Parku Rzeźby, zlokalizowanego w Parku Bródnowskim, nie mogą w przyszłości mieć miejsca.

Zarząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: urzad@targowek.waw.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]