Strona główna
Dzisiaj jest: 30 listopada 2020
Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
Pliki do pobrania:
Już w najbliższy weekend Motoserce w Parku Bródnowskim (1 czerwca 2017)3 czerwca 2017 roku w Parku Bródnowskim w Warszawie w godz. 10.00-20.00 odbędzie się finał 9. edycji akcji "Motoserce – krew darem życia!". Motoserce to cykliczna ogólnopolska akcja zbiórki krwi, mająca zwrócić uwagę na problem braku krwi w polskich szpitalach i bankach krwi. Podczas "Motoserca" prowadzone są szkolenia z bezpiecznej jazdy na drogach oraz udzielania pierwszej pomocy medycznej.
Motoserce organizowane jest corocznie w blisko 90 miastach Polski oraz za granicą (Bruksela). W tym roku do udziału zgłosiło się 65 miast.
W Warszawie organizatorami są kluby zrzeszone przy Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych, wraz z Urzędem Dzielnicy Targówek i Spółdzielnią Mieszkaniową „Bródno”. Parterami akcji są: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie, Polski Czerwony Krzyż oraz Fundacja Jednym Śladem.

Podczas ośmiu edycji akcji Motoserce udało się zebrać łącznie ponad 25 000 litrów krwi!
Motoserce na Targówku to jednodniowa impreza rodzinna z licznymi atrakcjami, min. występami znanych polskich zespołów muzycznych.
W tym roku na scenie w Parku Bródnowskim zagrają BRATHANKI oraz CZARNO-CZARNI. Ponadto przewidziano paradę motocyklową ulicami naszej dzielnicy, występy zespołów dziecięcych i młodzieżowych, pokazy ratownictwa medycznego (w tym motocyklowych ratowników medycznych), pokazy straży pożarnej, pokazy edukacyjne bezpiecznej jazdy, znakowanie przez Policję rowerów, wystawy i prezentacje motocykli (w tym jazdy próbne), pokazy ekwilibrystyki motocyklowej i pokaz akrobacji rowerowych.
Dla najmłodszych uczestników przewidziano konkursy z nagrodami oraz zabawę na trampolinach, zjeżdżalniach, ściance wspinaczkowej, a także pokazy sztuk walki.
Wstępy sceniczne oraz wszelkie atrakcje zapewnione podczas finału tego wydarzenia są bezpłatne. Wśród krwiodawców finału akcji odbędzie się losowanie nagród, a nagrodą główną jest skuter.

Pamiętaj! Twoja krew ratuje życie!

Serdecznie zapraszam

Sławomir Antonik
Burmistrz
Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: targowek.urzad@um.warszawa.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]