Strona główna
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
| 1 | 2 | 3 | 4 |
Dziecko w wirtualnym świecie (18 maja 2017)
W dniu 17 maja 2017r. w Urzędzie Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy odbyła się konferencja na temat „Przeciwdziałania przemocy w Internecie w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej”.
Konferencja zorganizowana została przez Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, przy współpracy z przedszkolem nr 125 „Pod Złotym Promykiem”. Konferencję otworzył Burmistrz Dzielnicy - Sławomir Antonik. W spotkaniu uczestniczyli goście z Niemiec, Finlandii, Słowenii, Francji oraz Belgii, którzy zaprezentowali realizację projektu FairkIT, prowadzonego w ramach programu Erasmus. Zagraniczni goście zaprezentowali informacje na temat funkcjonowania systemu edukacji w krajach zachodnich oraz omówili zagadnienia związane z bezpiecznym korzystaniem z mediów przez najmłodszych.
W drugiej części spotkania odbył się wykład poprowadzony przez prof. Jacka Pyżalskiego pt. „Małe dzieci a Internet – co zaszkodzi a co pomoże w rozwoju”, podczas którego poruszone zostały zagadnienia związane m.in. z zagrożeniami i korzyściami, jakie niesie korzystanie z Internetu przez dzieci w wieku przedszkolnym oraz wpływem Internetu ich rozwój.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: urzad@targowek.waw.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]