Strona główna
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
Już w sobotę Noc Muzeów (17 maja 2017)
Warszawa 20 maja zaprasza mieszkańców i turystów na kolejną Noc Muzeów. W tym roku zgłosiły się 234 placówki – 50 z nich to muzea. Placówka przyjęta na listę Nocy Muzeów musi spełniać warunek przygotowania wydarzeń związanych z szeroko pojętą kulturą, sztuką, zwiedzaniem albo zaoferować coś unikatowego, oryginalnego.

Warto pamiętać, że dostanie się do niektórych instytucji będzie możliwe tylko po uprzednim uzyskaniu wejściówek. Informację o nich można znaleźć w informatorze na stronie internetowej Nocy Muzeów lub na warszawskim FB www.facebook.com/Noc.Muzeow.w.Warszawie Punkt informacyjny Warszawy o Nocy Muzeów będzie działał na pl. Defilad od godz. 18.00.

Gra miejska „Nie śpij, zwiedzaj, zagraj!”
Warszawa zaprasza do gry, w której weźmie udział 15 placówek, biorących udział w Nocy Muzeów. Główna część gry odbędzie się w sobotę, 20 maja, od godziny 19.00 do 23.00. Oficjalne ogłoszenie wyników oraz wręczenie upominków nastąpi o godzinie 23.30 na placu Defilad w punkcie informacyjnym Miasta Stołecznego Warszawy.
Aplikacja jest bezpłatna i przeznaczona dla wszystkich uczestników posiadających smartphon z systemem operacyjnym iOS w wersji 8.0 lub wyższej oraz Android (wersja powyżej 4.3). Dodatkowo użytkownik musi posiadać dostęp do Internetu i opcję low energy bluetooth. Aplikacja posiada wbudowany czytnik kodów QR, nie trzeba pobierać żadnego dodatkowego oprogramowania.
W zeszłym roku podczas Nocy Muzeów w 1. edycji gry wzięło udział 838 graczy i 20 placówek. Najlepszy zawodnik odwiedził w pięć godzin 19 placówek muzealnych rozmieszczonych w różnych dzielnicach Warszawy.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: urzad@targowek.waw.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]