Strona główna
Dzisiaj jest: 6 kwietnia 2020
Imieniny: Celestyna, Wilhelma
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
| 1 | 2 |
Pliki do pobrania:
Igrzyska Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej (3 czerwca 2016)
Już po raz dwudziesty drugi Urząd Dzielnicy Targówek zaprasza na Igrzyska Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej. Zawody odbędą się 4 czerwca 2016 r. na terenie OSiRu przy ulicy Łabiszyńskiej.

- Jako dzielnica staramy się wspierać promocję sportu wśród osób niepełnosprawnych. Nasze wysiłki nie skupiają się wyłącznie na organizacji igrzysk, chociaż taka działalność także jest ważną sprawą. Warto przypomnieć, że właśnie na Targówku znajduje największa w województwie mazowieckim przychodnia i basen rehabilitacyjny dla dzieci i dorosłych – mówi Krzysztof Miszewski Przewodniczący Rady Dzielnicy Targówek.
- Dzielnica zawsze była, jest i pozostanie otwarta na problemy osób niepełnosprawnych. Śmiało możemy powiedzieć, że w ciągu tych dwudziestu lat przez igrzyska przewinęło się ponad 7.000 tysięcy zawodników z Warszawy i województwa – dodaje Sławomir Antonik burmistrz dzielnicy Targówek.

Uczestnikom sportowych zmagań zawsze towarzyszą opiekunowie i wolontariusze, których na Targówku nigdy nie brakuje. Łącznie we wszystkich edycjach Igrzysk pomagało ponad 11.000 młodych ludzi z gimnazjów i liceów. W tegorocznej edycji igrzysk do udziału zgłosiło się blisko 300 osób niepełnosprawnych. Wspomagali ich będą wolontariusze ze stowarzyszenia „Otwarte Drzwi” oraz jak zwykle młodzież ze szkół dzielnicowych, w tym laureaci tzw. "ósemek" - konkursu Ośmiu Wspaniałych.

Wszystkich chętnych do aktywnego kibicowania młodym sportowcom serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: urzad@targowek.waw.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]