Strona główna
Centrum Kontaktu z Mieszkańcami: telefon 19115 (czynny 24 h przez 7 dni w tygodniu)
Dzisiaj jest: 21 sierpnia 2017
Imieniny: Joanny, Piusa, Kazimiery
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
miesiąc:
Zapraszamy na V Integracyjny Turniej "Blind Tennis" (18 sierpnia 2017)
Zapraszamy do udziału i kibicowania w V Integracyjnym Turnieju "Blind Tennis" pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
Pomagamy poszkodowanym (18 sierpnia 2017)
Wiele miejscowości w Polsce boryka się ze skutkami nawałnic, jakie w miniony weekend przeszły przez kraj. Warszawskie spółki miejskie, firmy prywatne z siedzibą w stolicy, harcerze, strażacy i mieszkańcy włączyli się w pomoc poszkodowanym.
Informacja o XLIV Sesji Rady Dzielnicy Targówek (17 sierpnia 2017)
Informujemy, że XLIV Sesja Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy odbędzie się w dniu 23 sierpnia 2017 r. o godz. 16.30 w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
Pomagamy mieszkańcom (17 sierpnia 2017)
Miasto korzysta z „małej ustawy reprywatyzacyjnej” – wybudza „śpiochy”, wykupuje roszczenia do kamienic, chroni nieruchomości wykorzystywane na cele publiczne i aktywnie pomaga lokatorom.
Obchody rocznicy Bitwy Warszawskiej (16 sierpnia 2017)
We wtorek, 15 sierpnia 2017 roku, pod pomnikiem Bitwy Warszawskiej przy ulicy Wysockiego na Targówku, odbyły się uroczyste obchody zwycięstwa nad bolszewikami. Dziewięćdziesiąt siedem lat temu Armia Polska pod dowództwem marszałka Józefa Piłsudskiego pokonała Rosjan pod Warszawą.
Postępy w pracach konserwacyjnych kanałów (16 sierpnia 2017)
Rozpoczęła się długo oczekiwana konserwacja Kanału Bródnowskiego na terenie Dzielnicy Targówek. Aktualnie prace są prowadzone na odcinku od ul. Malborskiej do ul. Kondratowicza.
19 edycja konkursu "Ogród moje hobby" (16 sierpnia 2017)
Rada Osiedla Zacisze zaprasza mieszkańców osiedla Zacisze do udziału w XIX edycji konkursu "Ogród moje hobby" 2017, który jest organizowany nieprzerwanie od 1999 roku
Gimnastyka na świeżym powietrzu (16 sierpnia 2017)
Zapraszamy na zajęcia pn. "Gimnastyka na świeżym powietrzu", realizowane w ramach budżetu partycypacyjnego
Zaproszenie na obchody 97 rocznicy "Cudu nad Wisłą" (14 sierpnia 2017)
Zapraszamy na obchody 97 rocznicy "Cudu nad Wisłą", w dniu 15 sierpnia 2017 r. przy ul. Wysockiego na Targówku.
Prace konserwacyjne Kanału Zaciszańskiego (11 sierpnia 2017)
Informujemy, iż rozpoczęły się prace konserwacyjne Kanału Zaciszańskiego. Prace obejmują cały odcinek Kanału Zaciszańskiego (K-26) o długości 2,45 km, od ujścia do Kanału Bródnowskiego do rejonu ul. Pszczyńskiej.
| 1 | 2 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.