Strona główna
Centrum Kontaktu z Mieszkańcami: telefon 19115 (czynny 24 h przez 7 dni w tygodniu)
Dzisiaj jest: 24 lutego 2018
Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
miesiąc:
Unijne wsparcie na termomodernizację warszawskich budynków (23 lutego 2018)
Warszawskie Centrum Pomocy Rodzinie, żłobek i szkoły przejdą termomodernizację. Dzięki temu poprawi się nie tylko ich stan, ale i komfort użytkowania
Sportowy program dla dzieci (23 lutego 2018)
W czwartek, 22.02.2018 r. odbyło się w Urzędzie Dzielnicy Targówek spotkanie zastępcy burmistrza - Pawła Michalca, radnych: Jolanty Miśkiewicz i Bartosza Szajkowskiego z przedstawicielami szkół podstawowych. Tematem spotkania było przedstawienie założeń programu zajęć sportowych dla uczniów klas II szkół podstawowych.
Wszechnica Edukacyjna Targówek (23 lutego 2018)
Serdecznie zapraszamy na wykład pt. "Dlaczego kreatywność jest ważniejsza niż inteligencja"
Podsumowanie konsultacji dotyczących proponowanych zmian w Parku Bródnowskim (22 lutego 2018)
W sobotę 24.02.2018 r., o godzinie 11:00 zapraszamy do Urzędu Dzielnicy Targówek przy ul. Kondratowicza 20 na podsumowanie konsultacji, dotyczących proponowanych zmian w Parku Bródnowskim.
Zapraszamy na spotkania dyskusyjne o projektach do budżetu partycypacyjnego na rok 2019 (20 lutego 2018)
Przed nami kolejny etap budżetu partycypacyjnego 2019 - spotkania dyskusyjne, które umożliwiają prezentację pomysłów przez projektodawców lub ich przedstawicieli oraz dyskusję nad projektami pomiędzy projektodawcami, mieszkańcami, członkami Zespołu ds. budżetu partycypacyjnego w dzielnicy jak również przedstawicielami urzędu dzielnicy i jednostek merytorycznych.
Obsługa na podstawie jednego biletu ("numerka") (20 lutego 2018)
W celu wyeliminowania konieczności podwójnego oczekiwania w kolejkach, w Urzędzie Dzielnicy Targówek wprowadzona została nowa funkcja systemu kolejkowego.
Dodatkowe 14 mln zł na żłobki w Warszawie (15 lutego 2018)
Stolica po raz kolejny pozyskała dodatkowe środki na budowę i funkcjonowanie żłobków. Tym razem jest to 14 mln zł z programu „Maluch+”.
Warszawskie inwestycje i remonty w 2018 r. (15 lutego 2018)
W tym roku kontynuowana będzie budowa II linii metra i ważnych ulic. Powstaną nowe drogi rowerowe, remontowane będą chodniki i ulice. Kolejnych kilkadziesiąt dzielnicowych dróg nieutwardzonych zyska nową nawierzchnię.
Informacja dot. terminów dni otwartych w szkołach podstawowych dla rodziców dzieci 5-letnich (14 lutego 2018)
Zapraszamy do zapoznania się z informacją, dotyczącą terminów dni otwartych w szkołach podstawowych Dzielnicy Targówek dla rodziców dzieci 5-letnich
Integracja biznesu na Targówku (9 lutego 2018)
Przedstawiciele firm, organizacji biznesowych oraz lokalnego samorządu spotkali się w Urzędzie Dzielnicy Targówek na konferencji, zorganizowanej w ramach Międzynarodowego Tygodnia Networkingu.
| 1 | 2 | 3 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.