Strona główna
Dzisiaj jest: 21 marca 2019
Imieniny: Benedykta, Lubomira
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
miesiąc:
Powstanie nowoczesna szkoła zawodowa na Targówku (21 marca 2019)
Władze dzielnicy podpisały umowę na remont dawnych warsztatów mechanicznych przy ulicy Wysockiego. Do września 2020 roku zrujnowane budynki zmienią się w nowoczesną szkołę zawodową
Ruszyły konsultacje społeczne nowej uchwały dotyczącej budżetu obywatelskiego (21 marca 2019)
Od 20 marca do 9 kwietnia br. potrwają konsultacje społeczne, dotyczące budżetu obywatelskiego w Warszawie. Propozycje zawarte w projekcie nowej uchwały wynikają z wymagań opisanych w ustawie o samorządzie gminnym oraz uwag i zastrzeżeń Regionalnej Izby Obrachunkowej.
Wiosenne sadzenie drzew (20 marca 2019)
Tej wiosny warszawscy ogrodnicy posadzą ponad 1000 nowych, przyulicznych drzew. Sadzonki pojawią się w parkach, na skwerach i przy stołecznych arteriach. Do akcji zazieleniania miasta przyłączają się także mieszkańcy.
Metro na Targówku – testują, aż dymi! (20 marca 2019)
Pociąg na nowym odcinku metra już jeździ – wprawdzie nie zabiera pasażerów, ale zbiera cenne dane. Ale to nie jedyne testy, jakie przed uruchomieniem nowych stacji metra odbywają się na wschodnim odcinku.
Salon lotniczy LS Academy (19 marca 2019)
Pierwsze na świecie filmy z obsługi naziemnej samolotów w technologii VR 360, symulatory lotu i lotnicze koło fortuny. W poniedziałek i wtorek, 18-19 marca, w godz. 16.00-18.00 (Centrum Kreatywności, ul. Targowa 56) wstęp wolny dla wszystkich warszawiaków.
Wszechnica Edukacyjna na Targówku zaprasza na spektakl multimedialny (18 marca 2019)
Serdecznie zapraszamy na popularnonaukowy spektakl multimedialny dr Andrzeja Boczarowskiego pn. "Ewolucja materii. Z prochu powstałeś". Spektakl odbędzie się 26 marca 2019 r. w godzinach 17:30-18:30 w Urzędzie Dzielnicy Targówek, ul. Kondratowicza 20.
Już 154 "śpiochy" odzyskane przez miasto (18 marca 2019)
Miasto porządkuje kwestie związane z dekretem Bieruta i publikuje kolejne ogłoszenia o „śpiochach”. Tym razem „wybudzonych” zostanie osiem nieruchomości na Mokotowie, Woli, Targówku oraz w Śródmieściu.
Złoty medal dla szkoły 206 z Targówka! (15 marca 2019)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 206 zdobyła złoty medal podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności i ma szanse reprezentować Polskę na Światowej Olimpiadzie Kreatywności w Stanach Zjednoczonych.
XVI Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek (15 marca 2019)
Zapraszamy do udziału w XVI Turnieju Szachowym o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek. Turniej odbędzie się 30 marca 2019 r.
Warszawskie inwestycje i remonty w 2019 roku (14 marca 2019)
Trwa budowa II linii metra na Bródnie, a wkrótce rozpoczną się prace na Bemowie. W tegorocznych planach są także inwestycje tramwajowe, kompleksowe remonty ważnych stołecznych ulic i nowe drogi rowerowe.
| 1 | 2 | 3 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]