Strona główna
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
miesiąc:
Zakończenie roku szkolnego (23 czerwca 2017)
W związku z oficjalnym zakończeniem roku szkolnego przekazujemy list otwarty Przewodniczącego Rady Dzielnicy Targówek - Krzysztofa Miszewskiego oraz Burmistrza Dzielnicy Targówek - Sławomira Antonika, do nauczycieli, dzieci i rodziców.
Syrenka w syrence (23 czerwca 2017)
Instalacja artystyczna pn. „Syrena” autorstwa Jerzego Bogdana Szumczyka stanęła dzisiaj przed urzędem dzielnicy na Targówku. Rzeźbę będzie można oglądać do końca sierpnia 2017 r.
Organizacja komunikacji w okresie wakacyjnym (23 czerwca 2017)
W związku z rozpoczęciem okresu wakacyjnego i ograniczonym popytem na usługi przewozowe Zarząd Transportu Miejskiego wprowadzi ograniczenia w kursowaniu komunikacji miejskiej
Gala zwycięzców konkursu "Orzeł Targówka 2017" (23 czerwca 2017)
Konkurs „Orzeł Targówka” skierowany jest do uczniów placówek oświatowych z Targówka. Do nagrody „Orzeł Targówka” nominowana jest młodzież, osiągająca najlepsze wyniki w nauce, olimpiadach, turniejach oraz charakteryzująca się wzorową postawą uczniowską i aktywnością społeczną.
Piknik Średniowieczny w Lesie Bródnowskim (23 czerwca 2017)
Zapraszamy na Piknik Średniowieczny, który odbędzie się w dniach 24-25 czerwca na Grodzisku w Lesie Bródnowskim.
Wakacyjne remonty (22 czerwca 2017)
Wakacje to czas remontów i realizacji inwestycji. Od niedzieli, 25 czerwca planowane jest wyłączenie ruchu tramwajowego w trzech miejscach. Prace prowadzone będą w al. Solidarności, na ulicy Obozowej i Targowej. Będą zastępcze linie autobusowe oraz uzupełniające tramwajowe.
Realizacja budżetu Warszawy w 2016 roku (22 czerwca 2017)
Kontynuacja budowy II linii metra oraz budowa szkół i przedszkoli to najbardziej strategiczne inwestycje dla rozwoju stolicy w 2016 roku.
Zbliża się "Lato w mieście" (21 czerwca 2017)
To już końcowe odliczanie. Od wyczekiwanych przez dzieci wakacji dzielą nas dosłownie godziny. Ostatni dźwięk szkolnego dzwonka, oznaczać będzie nie tylko początek letniego wypoczynku najmłodszych, ale również start programu „Lato w mieście”. Jak co roku z tej okazji przygotowano liczne atrakcje.
Podsumowanie konsultacji projektu Strategii #Warszawa2030 (21 czerwca 2017)
Serdecznie zapraszamy na spotkanie podsumowujące konsultacje społeczne projektu Strategii #Warszawa2030.
Cieki wodne i kanały z nowym opiekunem (21 czerwca 2017)
Dotychczas rozproszone pomiędzy różnych administratorów, cieki wodne i kanały, które utraciły charakter urządzeń melioracyjnych, zyskały nowego opiekuna – Zarząd Zieleni m.st. Warszawy. Dobiega końca postępowanie przetargowe na konserwację blisko 100 kilometrów kanałów.
| 1 | 2 | 3 | 4 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.