Strona główna
Centrum Kontaktu z Mieszkańcami: telefon 19115 (czynny 24 h przez 7 dni w tygodniu)
Dzisiaj jest: 20 kwietnia 2018
Imieniny: Czesława, Agnieszki
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
miesiąc:
Zapraszamy na spotkanie do Parku Bródnowskiego (19 kwietnia 2018)
Burmistrz Dzielnicy Targówek zaprasza na spotkanie do Parku Bródnowskiego. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną wizualizacje zmodernizowanego Parku Bródnowskiego i ogrodu sensorycznego dla dzieci.
Miejski Rzecznik Konsumentów zaprasza do punktu konsultacyjnego (19 kwietnia 2018)
Wychodząc naprzeciw potrzebom warszawiaków szukających bezpłatnej pomocy z zakresu praw konsumentów nie tylko w urzędzie, ale też poza jego murami, Miejski Rzecznik Konsumentów zaprasza w sobotę, 21 kwietnia do centrum handlowego Galeria Północna (ul. Światowida 17).
Warszawski bon żłobkowy również dla rodzin o wyższych dochodach (19 kwietnia 2018)
W czwartek, 19 kwietnia, radni stolicy podejmą decyzję dotyczącą zwiększenia o 50 procent kryterium dochodowego przy ubieganiu się przez rodziców o warszawski bon żłobkowy. Dzięki temu z bonu będzie mogło skorzystać więcej warszawskich rodzin.
Bezpłatne badania mammograficzne (19 kwietnia 2018)
Zapraszamy mieszkanki Targówka w wieku od 50 do 69 lat (rocznik 1949-1968) na bezpłatne badania mammograficzne, które odbędą się w dniu 7 maja
Forum Przedsiębiorców na Targówku zaprasza na warsztat pt. "Startuję z własną firmą" (19 kwietnia 2018)
Forum Przedsiębiorców na Targówku zaprasza na warsztat pt. "Startuję z własną firmą", który odbędzie się 24 kwietnia 2018 r. o godz. 14.00 w sali ślubów Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy przy ul. Kondratowicza 20.
Rozlicz swój PIT w stolicy – to się opłaca (19 kwietnia 2018)
Jeszcze tylko dwa tygodnie zostały na złożenie deklaracji podatkowej za 2017 rok. Miasto zachęca warszawiaków do płacenia podatków i przypomina, że na stołecznych podatników czekają liczne udogodnienia.
Rekordowe środki na warszawskie ekodotacje (19 kwietnia 2018)
Ponad 3400 gospodarstw domowych do końca roku zmieni sposób ogrzewania domu lub mieszkania na bardziej ekologiczny. Stanie się to z wykorzystaniem miejskich ekodotacji.
Siatkarze z Targówka wygrywają Turniej 1/4 MP w Lublinie (18 kwietnia 2018)
Turniej 1/4 Mistrzostw Polski w kategorii młodzik odbył się w Lublinie. W zawodach, które były eliminacją do półfinałów Mistrzostw Polski zagrało sześć drużyn.
Przemiana "obwodnicy" Targówka (zobacz film) (18 kwietnia 2018)
Nowe chodniki, droga dla rowerów, miejsca postojowe, drzewa i krzewy, mała architektura – ulice M. Ossowskiego, Handlowa i Myszkowska zmienią się nie do poznania. Dziś podpisano umowę na ich przebudowę.
Syreny dla upamiętnienia powstania w getcie (18 kwietnia 2018)
Miasto st. Warszawa informuje, że dla upamiętnienia 75. rocznicy powstania w getcie warszawskim w czwartek, 19 kwietnia, o godz. 12.00, na terenie Warszawy zostaną uruchomione syreny alarmowe miejskiego systemu alarmowania i ostrzegania ludności.
| 1 | 2 | 3 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.