Strona główna
Dzisiaj jest: 20 maja 2019
Imieniny: Bazylego, Krystyny
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Kalendarz zapowiedzi - główny zbiór
21 marca 2019 
  "Czwartki poetycko - muzyczne" w Czytelni Naukowej nr I
  miejsce:  Czytelnia Naukowa Nr 1
  "Czwartki poetycko - muzyczne" w Czytelni Naukowej nr I

Zapraszamy na wieczór pieśni bardów rosyjskich w wykonaniu Michała Konstrata – śpiewającego autora, tłumacza i interpretatora pieśni Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego, Olega Mitiajewa i Aleksandra Dolskiego. W czwartek usłyszą Państwo pieśni śpiewane w języku rosyjskim - w tym utwory, które Michał Konstrat wykonał w koncercie zarejestrowanym na płycie „Nasz Wysocki” oraz jego autorskie pieśni nagradzane na ogólnopolskich festiwalach poezji śpiewanej i piosenki poetyckiej. Zachęcamy do wysłuchania występu tym bardziej, że pieśni zabrzmią przy akompaniamencie gitary, którą to sztukę Michał Konstrat opanował w stopniu mistrzowskim.
Koncert poprzedzi prezentacja wierszy dwojga autorów z Grupy Poetyckiej Akant – Danuty Ziębińskiej i Jana Kawczyńskiego, którzy przedstawią Państwu wybrane utwory własnego autorstwa.
Wieczór poetycko-muzyczny jak co miesiąc poprowadzi Jacek Gutry – śpiewający autor, laureat festiwali piosenki poetyckiej i autorskiej, od kilku lat co roku prowadzący koncerty konkursowe Międzynarodowego Festiwalu Bardów OPPA. Jacek Gutry rozpocznie wieczór krótkim występem artystycznym.
Spotkanie jest realizowane w ramach projektu „Przystanek Kultura: wydarzenia kulturalne i artystyczne w Bibliotekach na Bródnie” z budżetu partycypacyjnego na rok 2019.
Zapraszamy serdecznie!

Wstęp wolny

Termin: 21.03.2019, godz. 18.00
Miejsce: Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, Oddział: Czytelnia Naukowa nr I, ul. Św. Wincentego 85
 
PWŚCPSN
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
«  maj  »

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]