Strona główna
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Kalendarz zapowiedzi - główny zbiór
8 czerwca 2019 
  V Festiwal Muzyki Etnicznej Korzenie Europy
  Festiwal Muzyki Etnicznej Korzenie Europy zadomowił się na dobre na Bródnie. 8 czerwca w parku przy Domu Kultury Świt odbędzie się jego piąta edycja. Jej gwiazdą będą m.in. Paddy and the Rats.
Festiwal poświęcony jest kulturom etnicznym Polski i Europy. Służy on integracji różnych środowisk Europy Środkowo-Wschodniej przez sięganie wspólnych korzeni, budowanie nowych więzi społecznych oraz propagowanie tradycyjnej sztuki ludowej i wykorzystanie jej źródeł we współczesnej kulturze.
Korzenie Europy rozpocznie improwizujący Nowy +eren. Dzięki muzyce Wadady przeniesiemy się do Afryki, Kuby i Brazylii. Na scenie zaprezentuje się także specjalizujące się w muzyce folkowej, ale łączące tradycyjne brzmienia z nowoczesną aranżacją WoWaKin Trio. Wystąpią również wszystkim znani Paprika Korps oraz Pablopavo i Ludziki. Dzięki współpracy z Węgierskim Instytutem Kultury do Polski przyjedzie singer-songwriter Andras Upor i celtic punk rockowa formacja Paddy and the Rats.

V Festiwal Muzyki Etnicznej Korzenie Europy
8 czerwca 2019
Park przy Domu Kultury Świt
Ul. Wysockiego 11
Warszawa

Link do wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/417858169016546/
 
Pliki do pobrania:
 
PWŚCPSN
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
«  czerwiec  »

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]