Strona główna
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Kalendarz zapowiedzi - główny zbiór
7 czerwca 2019 
  Ekologiczny Piknik Sąsiedzki
  7 czerwca (piątek) w godz. 16:00-19:00 „Partnerstwo na Targówku” zaprasza wszystkich mieszkańców Targówka w godz. 16:00-19:00 do Ogrodu Przedszkola nr 18, ul. Simona Bolivara 6 na Piknik Sąsiedzki, którego tematem przewodnim jest Ekologia.

W programie zostało zaplanowanych szereg atrakcji m.in.: konkursy dla dzieci i rodziców np. konkurs ze znajomości zbóż, strączkowych i ziół, ekologiczna gra terenowa, atrakcje dla dzieci (dmuchany zamek, wata cukrowa, bańki mydlane…), pokazy sportowe i pierwszej pomocy, konsultacje mgr farm. i dietetyka medycyny naturalnej na temat lekarstw, które są wśród Nas oraz wiele innych.
Ponadto podczas pikniku odbędzie się: zbiórka zabawek i art. papierniczych dla szpitala dziecięcego MCN w Zagórzu, plastikowych nakrętek oraz sąsiedzka wymiana książek, płyt CD i audiobooków.

Piknik Sąsiedzki jest jednym z działań realizowanego przez OPS Dzielnicy Targówek Programu Organizowania Społeczności Lokalnej, w ramach którego działa „Partnerstwo na Targówku” i nieformalna grupa sąsiedzka „Aktywne Pokolenia”. Więcej informacji w załączonym plakacie.
 
Pliki do pobrania:
 
PWŚCPSN
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
«  czerwiec  »

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap   Wszechnica Edukacyjna Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]