Strona główna
Dzisiaj jest: 23 kwietnia 2019
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
miesiąc:
Redakcja Tytuł Data
Nowa Gazeta Praska
Radni Targówka z dużym wyprzedzeniem zastanawiają się nad projektami nazw przystanków ostatniego odcinka li linii metra, by nie powtórzyła się sytuacja z już wybudowanym odcinkiem, gdzie trzeba wymieniać tablice z nazwami stacji, bowiem zbyt późno zabrano się za ich nadawanie.
2019-04-17
Super Express
ZTM przygotował gigantyczne zmiany w komunikacji miejskiej
2019-04-16
Super Express
Gilarska zrobiła się ruchliwą ulicą, bo tędy prowadzi objazd budowy metra
2019-04-11
Gazeta Wyborcza
Prokuratura sprawdzi, czy urzędnicy z Targówka, nie reagując na dziką reprywatyzację, nie działali na szkodę interesu publicznego. Chodzi o lata 2007-2019, w tym czasie dzielnicą rządziła PO, a także PiS i Spółdzielnia Mieszkaniowa „Bródno".
2019-04-10

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku    park rzezby Społeczna Rada Kombatancka  Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap    Karta Dużej Rodziny
 


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]